اخبار

اخبار انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان

دعوت به مجمع عمومی و انتخابات بازرس ۹۶(نوبت دوم)

th

 

با عنایت به عدم برگزاری مجمع عمومی انجمن در نوبت اول و اطلاع رسانی قبلی از طریق سایت انجمن و جراید کثیر الانتشار در خصوص دعوت به برگزاری مجمع عمومی (نوبت دوم) در تاریخ  ۳۱ خرداد ماه سال جاری  ساعت ۱۷، سالن اجتماعات رصدخانه کوشیار گیلانی رشت، بدینوسیله مجددا به کلیه همکاران گرامی یادآوری می نماید متقاضیان شرکت در انتخابات بازرس می توانند تا تاریخ ۳۰ خرداد کاندیداتوری خود را از طریق ایمیل انجمن اعلام نمایند . یادآور می گرددمتقاضیان می بایست ضمن داشتن شرایط عمومی مندرج دراساسنامه باید ۲ سال سابقه عضویت در انجمن را داشته باشند.
همکارانی که نمی توانند در روز انتخابات حاضر شوند می بایست فرم وکالت را از همین سایت دانلود نموده و به یکی از همکاران حاضرر در حلسه وکالت بدهند.

فرم-وکالت_۰۰۱

دانلود فرم-وکالت

مجمع عمومی و انتخابات بازرس ۹۶

 

Vote

با عنایت به اطلاع رسانی قبلی از طریق سایت انجمن و جراید کثیر الانتشار در خصوص برگزاری مجمع عمومی در تاریخ  ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری  ساعت ۱۷، سالن اجتماعات رصدخانه کوشیار گیلانی رشت، بدینوسیله مجددا به کلیه همکاران گرامی یادآوری می نماید متقاضیان شرکت در انتخابات بازرس می توانند تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت کاندیداتوری خود را از طریق ایمیل انجمن اعلام نمایند . یادآور می گرددمتقاضیان می بایست ضمن داشتن شرایط عمومی مندرج دراساسنامه باید ۲ سال سابقه عضویت در انجمن را داشته باشند.
همکارانی که نمی توانند در روز انتخابات حاضر شوند می بایست فرم وکالت را از همین سایت دانلود نموده و به یکی از همکاران حاضر در حلسه وکالت بدهند.

 

فرم-وکالت_۰۰۱دانلود فرم-وکالت

 

 

سپاس

 

 

 

برگزاری مجمع عمومی و انتخابات بازرسین

 

th

 

برگزاری مجمع عمومی
بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان می رساند مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۷ عصر در محل سالن اجتماعات رصدخانه کوشیار گیلانی رشت برگزار می گردد.
کلیه راهنمایان کارت داری که تا تاریخ برگزاری مجمع امور مربوط به عضویت در انجمن را مطابق اطلاع رسانی های قبلی انجام داده باشند و اعضاء قدیم در صورت بروز رسانی مبلغ حق عضویت می توانند در مجمع حضور یابند..
کلیه اعضاء انجمن که حداقل ۲ سال از مدت عضویت آنان در انجمن صنفی گذشته باشد می توانند جهت شرکت در انتخابات بازرس کاندید شوند.
اعضایی که نمی توانند در روز برگزاری مجمع حضور داشته باشند می توانند با سپردن وکالتنامه به یکی از اعضا، بصورت غیرمستقیم در انتخابات شرکت کنند. فرم وکالتنامه بعدا در سایت قرار خواهد گرفت که می توانید دانلود کرده و به یکی از اعضا بسپارید که به جای شما رای دهند.

با سپاس

پیام تسلیت به سرکار خانم پور رستم

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان با صدور پیامی درگذشت پدربزرگوار همکار گرامی مان سرکار خانم پور رستم را تسلیت گفت.

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار همکار گرامی مان سرکار خانم پور رستم پیام تسلیتی صادر نمود که متن آن به شرح زیر است:

باز گشت همه به سوی اوست

با نهایت تاسف  درگذشت استاد بزرگ ،فرهیخته ،مکتب دار ،گوهر ادبیات مرحوم “بهرام پور رستم ” پدر گرامی همکار محترم انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان بانو آناهیتا پور رستم را به ایشان و خانواده محترمشان و جامعه ی فرهنگی و ادبی تالش تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان این مرحوم صبر جزیل از خداوند متعال خواستاریم

از دست دادن چنین معلمی برای تمامی مریدان و شاگردان سخت و غیر قابل باور است
خداوند روح این بزرگمرد ادبیات تالش را قرین رحمت بفرماید

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان مصیبت درگذشت پدربزرگوار و گرانقدرتان را  به خانواده محترم پور رستم و پور عینی تسلیت عرض نموده و  ضمن ابراز همدردی ، از محضر پروردگار یکتا برای آن مرحوم آمرزش الهی  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می نماییم.

پیام تسلیت به جناب آقای آیریان

 

photo_2017-03-22_21-36-53

 

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان با صدور پیامی درگذشت مادر بزرگوار همکار گرامی مان جناب آقای آیریان را تسلیت گفت.

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان به مناسبت درگذشت مادر بزرگوار همکار گرامی مان جناب آقای آیریان پیام تسلیتی صادر نمود که متن آن به شرح زیر است:

باز گشت همه به سوی اوست

جناب آقای آیریان

همکار محترم انجمن صنفی راهنمایانگردشگری استان گیلان

مصیبت درگذشت مادر بزرگوار و گرانقدرتان را تسلیت عرض نموده و  ضمن ابراز همدردی ، مصیبت وارده  را به  شما و خانواده ارجمند تسلیت عرض نموده ، از محضر پروردگار یکتا برای آن مرحوم آمرزش الهی  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می نماییم.